قهوه روبوستا

نمایش دادن همه 7 نتیجه

قهوه روبوستا چیست

روبوستا یک نژاد قهوه است که طعم آن تلخ است و اسیدیته بسیار پایینی دارد اما در عوض کافئین بالای این قهوه باعث جذب طرفدار در بین قهوه خورها شده است. قهوه روبوستا در کشورهای مختلفی برداشت میشود که معروف ترین آنها ویتنام، پی بی و چری هستند.

تشخیص قهوه روبوستا با کیفیت

از مواردی که نشان دهنده کیفیت بالای قهوه ربوستا است شامل موارد زیر است که بهتر پیش از آنها را معیار کیفیت قرار دهید.

سالم بودن دانه قهوه، رست یکدست دانه ها، سوخته نشدن قهوه روبوستا هنگام رست و عوامل دیگری است که در فرایند تولید تاثیر گذار است مانند منطقه برداشت از نظر آب و هوایی و نژاد درخت قهوه.

خرید قهوه روبوستا

اگر قصد خرید قهوه روبوستا دارید میتوانید با توجه به خاستگاه مورد نظر خود، محصول را انتخاب کرده و سبد خرید اضافه کرده و ثبت سفارش کنید. ویروکافی یکی از سایت های خرید قهوه است که سعی کرده است تمامی قهوه ها را با رست تازه و کیفیت عالی به مشتریان ارائه کند.

پس در صورت تمایل برای خرید ایترنتی قهوه روبوستا سایت ویروکافی را انتخاب کنید و در بسته های مناسب قهوه را درب منزل دریافت نمایید.

دانه قهوه روبوستا

دانه قهوه روبوستا گونه های مختلفی دارد که در ابتدای مطلب چند مورد را مثال زدیم. اکثریت دانه های نژاد روبوستا در این فروشگاه موجود است که میتوانید طبق نیاز و سلیقه خود آن را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که قهوه های موجود در این فروشگاه به صورت دانه هستند.

خرید قهوه روبوستا آسیاب شده

اگر میخواهید قهوه مورد نظر خود را به صورت پودر و آسیاب شده دریافت کنید هنگام ثبت سفارش در صفحه محصول به گزینه های نوع آسیاب دقت کنید و آن را طبق قهوه ساز خود انتخاب کنید. لازم به ذکر است که قهوه ها پس از ثبت سفارش آسیاب می شوند و کاملا تازه به دست مشتری میرسد.

قیمت قهوه روبوستا فله ای

برای مشاهده قیمت ها، میتوانید از صفحات محصول مورد نظر دیدن فرمایید. در ضمن اگر قصد خرید قهوه روبوستا فله ای در مقدار زیاد دارید میتوانید با پشتیبانی ارتباط بگیرید.