دانه قهوه

نمایش دادن همه 12 نتیجه

خرید دانه قهوه

دانه قهوه نمونه های مختلفی دارد، رایج ترین آنها روبوستا و عربیکا است که به صورت ترکیبی هم قابل استفاده هستند.

اگر میخواهید قهوه را به صورت دان یا همان قهوه آسیاب نشده خریداری کنید، میتوانید انواع ترکیبات و گونه های مختلف را در این دسته بندی مشاهده کنید و ثبت سفارش کنید.

خرید قهوه آسیاب نشده

اگر یک آسیاب قهوه داشته باشید میتوانید قهوه را به صورت دان سفارش دهید، یکی از مزایای خرید دانه قهوه آسیاب نشده تازه بودن آن از نظر عطر و طعم است. قهوه ارگانیک بهتر است هنگام مصرف آسیاب شود تا آن طعم بی نظیر را داشته باشد.

قیمت دانه قهوه

هر کدام از دانه های قهوه قیمت متفاوتی دارد که بستگی به نژاد و خاستگاه آن میباشد. برای مشاهده قیمت دان قهوه میتوانید نوع قهوه مورد نظر را در سایت خرید اینترنتی قهوه ویروکافی جستجو کنید و قیمت آن را مشاهده کنید.

راهنما و نحوه خرید دانه قهوه

همانطور که توضیح داده شد، دانه قهوه یا به صورت تک خاستگاه است یا ترکیبی، پیشنهاد میشود اگر برای مصرف شخصی قصد خرید دان قهوه دارید از قهوه های ترکیب شده استفاده کنید. دان های تک مثل ویتنام یا چری بیشتر در ترکیب کردن قهوه کاربرد دارند و استفاده به صورت تکی کمتر رواج دارد.

برای سفارش دان قهوه از در ابتدای صفحه روی محصول مورد نظر خود کلیک کرده و فرایند افزودن به سبد خرید و تسویه حساب که کاملا ساده است را دنبال کنید.