قهوه عربیکا

نمایش دادن همه 2 نتیجه

قهوه عربیکا چیست؟

این نوع قهوه بیشتر در مناطق کوهستانی یمن و کشوری های کلمبیا و اتیوپی برداشت میشود. قهوه عربیکا از قهوه‌های روبوستا به دلیل مزه و طعم خاصش متمایز است.

قهوه عربیکا دارای طعم ملایم و تلخی کمتری نسبت به سایر قهوه‌هاست و به عنوان یکی از قهوه‌های باکیفیت‌تر و گران‌قیمت‌تر شناخته می‌شود اما کافئین آن به نسبت کمتر از قهوه های نژاد روبوستا است.

خرید قهوه عربیکا

برای خرید قهوه عربیکا شما می‌توانید به فروشگاه‌ اینترنتی قهوه مراجعه کنید یا از طریق اینترنت از سایت های معتبر اقدام به خرید قهوه عربیکا کنید.

در هر صورت، در خرید قهوه بهتر است به نوع دم آوری و انتخاب قهوه دقت کافی داشته باشید تا بتوانید از طعم قهوه خوب و همینطور قهوه ای سالم بهره مند شوید.

همچنین، پیشنهاد می‌کنم قبل از خرید، نظرات و تجربیات دیگران را نیز مطالعه کنید تا بهترین انتخاب را برای خودتان داشته باشید.

خرید قهوه عربیکا آسیاب شده

شاید بخواهید قهوه عربیکا را به صورت آسیاب شده سفارش دهید. این امکان در سایت وجود دارد که برای تمامی محصولات، با توجه به نوع دستگاه خود درجه آسیاب را انتخاب کنید تا دیگر نیازی به آسیاب کردن قهوه هنگام تحویل نداشته باشید.

خرید قهوه عربیکا بدون آسیاب

اگر یک آسیاب مناسب در منزل دارید، بهترین نوع سفارش قهوه عربیکا، به صورت دان است. میتوانید با خرید دانه قهوه طبیعی و غیر پودری، آن را در منزل هنگام مصرف آسیاب کنید تا قهوه عربیکا آروما و کیفیت بیشتری داشته باشد.

قیمت قهوه عربیکا

اکثریت مردم به این باورند که قیمت قهوه عربیکا هر چه گرانتر باشد نشان دهنده کیفیت آن است. این موضوع بستگی به عوامل تخصصی مانند نوع کشت یا فرایند تولید و رست مربوط میشود.

اما به صورت کلی نرخ قهوه عربیکا بیشتر از روبوستا است. و تفاوت قیمت در بین خاستگاه های عربیکا بستگی به میزان تولید، میزان واردات و تا حد متوسطی به مرغوبیت قهوه آن خاستگاه دارد.